56-latek wypadł z ciągnika prosto pod koło

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło wczoraj w gminie Międzyrzec Podlaski. Z ustaleń mundurowych wynika, że 56-latek cofając ciągnikiem rolniczym wychylił się i wypadł pod koło pojazdu, które go przejechało. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i przetransportowano go Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

56-latek wypadł z ciągnika prosto pod koło
56-latek wypadł z ciągnika prosto pod koło fot. Policja Lubelska

Ciągnik rolniczy przejechał po mężczyźnie

Do zdarzenia doszło 12 maja rano na jednej z posesji w gminie Międzyrzec Podlaski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-latek cofając ciągnikiem rolniczym, wychylił się. Wówczas doszło do wypięcia siedziska, a mężczyzna wypadł pod koło pojazdu, które go przejechało”relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

By wydostać 56-latka spod ciągnika niezbędna była pomoc strażaków, jak też świadków zdarzenia. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. Przetransportowany został do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku.

Traktor wpadł do stawu, 83-letni mężczyzna zginął na miejscu

Mundurowi apelują o ostrożność przy wykonywaniu wszelkich prac gospodarskich. Najczęstsze przyczyny wypadków w rolnictwie to: nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, pośpiech i zmęczenie. Pamiętajmy, żeby do wszelkich wykonywanych prac nie podchodzić rutynowo, a z pozoru proste czynności wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa mogą być niebezpieczne dla zdrowia czy nawet życia.

komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × five =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,142ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE