Antykryzysowy” sposób na rozwój gospodarstwa − Agro Platforma Edukacyjna „AgriMasterClass”

W tym roku zostaliśmy zaskoczeni przez zupełnie nowe niebezpieczeństwo. Zagrożenie związane z COVID-19 dotyczy każdego z nas, bez względu na to, czy i jaką hodowlę prowadzi: związaną z bydłem mlecznym, trzodą chlewna czy drobiem.

Brak możliwości bezpośredniego kontaktu z fachowcami, którzy na co dzień udzielali cennych informacji pozwalających na skuteczne prowadzenie gospodarstwa, to tylko jedno z ograniczeń, które w obecnym czasie zostało na nas nałożone.

Projekt szkoleniowy 24/7

Nikt nie wie, jak długo ta sytuacja jeszcze potrwa, natomiast decyzje związane z codziennym, a zarazem sprawnym funkcjonowaniem farmy, powinny zapadać już dziś. W tym celu InConventus Group uruchamia Agro Platformę Edukacyjną „AgriMasterClass” − projekt szkoleniowy zapewniający dostęp do wiedzy 24/7 przez 365 dni w roku.


Na Agro Platformie Edukacyjnej udostępniane będą kursy w formacie online prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz przedstawicieli branży. Wymiana wiedzy i zdobywanie nowego doświadczenia bez konieczności wychodzenia z domu, dostępność treści również w aplikacji mobilnej, to tylko niektóre z atutów „AgriMasterClass”.

Dla kogo stworzona jest Agro Platforma Edukacyjna?

Już w maju wystartuje kurs dla hodowców bydła mlecznego oraz pracowników farm mlecznych.
W czerwcu natomiast uruchomione zostaną 3 kolejne kursy dla:
• hodowców i producentów trzody chlewnej;
• hodowców i producentów brojlerów i kur niosek;
• rolników.

Nie są to szkolenia, na których sprawdzana jest obecność, a uczestnicy zasypywani są teorią. To praktyczne rekomendacje, analizy przypadków oraz relacje z gospodarstw, które każdego dnia stają przed podobnymi wyzwaniami. Agro Platforma Edukacyjna daje możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami, którzy odpowiedzą na najważniejsze pytania oraz będą dzielić się swoim doświadczeniem przez cały rok.

Każdy z kursów pod tytułem „Profesjonalny hodowca” będzie dotyczył trzech głównych obszarów tematycznych: zarządzanie, żywienie, dobrostan.

Okresowe badania techniczne opryskiwaczy

Rolnicy, w trakcie kursu „Profesjonalny rolnik”, skupią się na tematyce zarządzania, technologiach uprawy roli oraz precyzyjnym rolnictwie. Każdy z wykładów online dostępny będzie przez cały rok trwania subskrypcji – dzięki temu wrócić będzie można do nich dowolną ilość razy.

Zachęcamy do zapisywania się na kursy online na stronie: www.agrimasterclass.com i dołączenia do 1000 rozwijających się hodowców i rolników z całego kraju!

Redakcja AgroNews

Advertisement
Advertisement

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen + one =

Advertisement
Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,105ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Uwaga! Ciąg dalszy niebezpiecznych burz i upałów!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie dotyczące nadchodzących groźnych burz i upałów. Kulminacja niebezpiecznej pogody spodziewana jest na wieczór. Ulewny deszcz, grad i silny wiatr, w porywach...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE