Ciągnik zderzył się z ciężarówką. Groźny wypadek pod Płockiem

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w minioną sobotę rano w miejscowości Chodkowo koło Bodzanowa pod Płockiem (woj. mazowieckie). Ciągnik rolniczy z przyczepą zderzył się z ciągnikiem siodłowym z naczepą, po czym przewrócił się na bok i zdemolował ogrodzenie.

ciągnik, wypadek ciągnika

Do wypadku w Chodkowie doszło w sobotę 22 lutego rano. Na jednym ze skrzyżowań ciągnik rolniczy marki Deutz-Fahr z przyczepą zderzył się z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Traktor przewrócił się na bok i zniszczył pobliskie ogrodzenie.

– Zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Chodkowo w celu usunięcia plamy oleju po zderzeniu ciągnika rolniczego z przyczepą z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Po dojeździe na miejsce działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, usunięciu płynów eksploatacyjnych z jezdni oraz kierowaniu ruchem – informują o tym zdarzeniu strażacy z OSP Kanigowo.

W akcji brał udział zastęp OSP Kanigowo, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Redakcja AgroNews, fot. OSP Kanigowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here