John Deere wstrzymuje swoje uczestnictwo w targach

John Deere wydłuża swoją nieobecność na targach i ogłasza, że nie weźmie udziału w targach AGRITECHNICA w niemieckim Hannowerze. Decyzja była konsultowana z wybranymi niemieckimi dealerami John Deere i została podjęta po intensywnych dyskusjach wewnętrznych i przemyśleniach.

John Deere wstrzymuje swoje uczestnictwo w targach
John Deere wstrzymuje swoje uczestnictwo w targach

W ciągu ostatnich 12 miesięcy rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 spowodowało ponad 2,2 miliona zgonów na całym świecie. Pomimo licznych środków kontroli, takich jak: ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej, lockdownu i odwołaniu wydarzeń masowych, pandemia nie została jeszcze całkowicie opanowana. Przyszłość pozostaje niepewna przez pojawianie się nowych mutacji wirusa oraz powolny proces szczepień. W związku z tym, nie można mówić jeszcze o zapewnieniu odpowiedniej ochrony społeczeństwa, a jest to niezbędne do uczestnictwa w międzynarodowych targach.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Alejandro Sáyago, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, podkreślając znaczenie i wagę ochrony zdrowia dla John Deere, mówi: „Jesteśmy zobowiązani zapewnić bezpieczeństwo wszystkim gościom, zarówno tym z kraju, jak i zza granicy. W obecnych okolicznościach dealerzy i pracownicy nie mogą brać odpowiedzialności za uczestnictwo w takich wydarzeniach, nawet przy zachowaniu najwyższych standardów higieny. Wyjątkowa atmosfera targów AGRITECHNICA jest i będzie okazją do prowadzenia dialogu z klientami, prezentacji nowych produktów oraz nawiązywania kontaktów w przemyśle rolniczym. Na skutek obecnych okoliczności i niepewności związanej z COVID-19 John Deere uważa, że warunek bezpieczeństwa wszystkich uczestników nie jest spełniony.

Sprzedaż ciągników w 2020 roku lepsza niż w sezonie ubiegłym

John Deere przekaże Akademii Medycznej w Hannoverze sumę 250 000 euro na badania nad COVID-19

Żałujemy tej decyzji, ale możemy już dziś zapewnić wszystkich zainteresowanych, że John Deere zobowiązuje się do wsparcia przyszłych targów rolniczych – komentuje Andreas Jess, dyrektor marketingu regionu 2 John Deere. W ciągu najbliższych miesięcy najważniejsze będzie opanowanie pandemii. Dlatego też, John Deere przekaże Akademii Medycznej w Hannoverze sumę 250 000 euro na badania nad COVID-19. Dodatkowo 50 000 euro trafi do DLG w celu wsparcia młodych rolników.

John Deere

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here