Kolejne rozgrywki turnieju piłkarskiego PROCAM CUP 2017 za nami!

Za nami kolejne rozgrywki w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego dla dzieci PROCAM CUP 2017. Przedostatnie eliminacje odbyły się w Niedrzwicy Dużej w woj. lubelskim.

\"\"
 

Do boju stanęło 6 drużyn:
• UKS WYSOCZANKA WYSOKIE     
• UKS GIGANCI RADYMNO
• KS BIAŁKA BIAŁA RAWSKA
• SP NIEDRZWICA DUŻA
• GRANIT BYCHAWA
• AKADEMIA FOOTBOLISTY GLUSK

Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Młodzi piłkarze z wielkim zacięciem i zaangażowaniem pokazali czym dla nich jest foodball. Na boisku nie było łatwo – prowadzącym I Turniej Piłkarski PROCAM CUP był sędzia piłkarskiej ekstarklasy – Łukasz Bednarek.

\"\"
 

Zwycięzcą turnieju w Niedrzwicy Dużej została drużyna UKS GIGANCI RADYMNO! I to oni pojadą na Wielki finał do Wronek.

\"\"

Sport i nauka

Podczas spotkania przedstawiciele firmy BASF zorganizowali zajęcia naukowo-edukacyjne w zakresie ekologii i rolnictwa: „Mały Inżynier”.  Inicjatywa ta doskonale wpisuje  się w główne założenia rywalizacji, która ma łączyć ze sobą promocję zachowań fair play oraz zachęcić młodzież do wysiłku nie tylko sportowego, ale również intelektualnego.

\"\"

Wielki finał

Mistrzowie poszczególnych turniejów oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca wezmą udział w turnieju finałowym, który rozegrany zostanie 18 czerwca na stadionie we Wronkach. Warto dodać, że każda z drużyn wyposażona została w sprzęt sportowy ufundowany przez firmę PROCAM.

\"\"

 

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody za udział w rywalizacji.  Główną nagrodą dla najlepszego zespołu turnieju PROCAM Cup 2017 będzie wstęp na  mecz z udziałem piłkarskiej Reprezentacji Polski.

\"\"
 

Trzymamy mocno kciuki za zwycięzcę!

Tekst i fot.: Marta Nowak-Woźnica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here