Kompletnie pijani mężczyźni przewrócili ciągnik

O włos od tragedii!! Dwaj pijani mężczyźni przewrócili ciągnik. Jeden miał 3, drugi 4 promile alkoholu we krwi. Oczywiście żaden z nich nie przyznał się do prowadzenia maszyny.

przewrócili ciągnik, wypadki na wsi, wypadki w rolnictwie, wypadek z udziałem rolnika, KPP Opole Lubelskie

Do zdarzenia doszło w miejscowości Piotrawin, w województwie lubelskim. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna miał zostać przygnieciony przez przewrócony ciągnik rolniczy.

4 promile alkoholu we krwi

Na miejscu policjanci zastali dwóch pijanych mężczyzn: 35-latka z gm. Łaziska i 30-latka z gm. Opole Lubelskie. Badanie alkomatem wykazało u starszego z nich 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast u młodszego ponad 4 promile alkoholu. Oczywiście żaden z nich nie przyznał się do prowadzenia maszyny. Do tego okazało się, że 35-latek ma zakaz prowadzenia pojazdów.

przewrócili ciągnik, wypadki na wsi, wypadki w rolnictwie, wypadek z udziałem rolnika, KPP Opole LubelskieMężczyźni przewrócili ciągnik

– Mężczyźni nie potrafili wytłumaczyć w jaki sposób doszło do wywrócenia ciągnika. Ponadto żadna z osób nie posiadała uprawnień do kierowania, a ciągnik nie był w ogóle dopuszczony do ruchu – wyjaśnia policja.

przewrócili ciągnik, wypadki na wsi, wypadki w rolnictwie, wypadek z udziałem rolnika, KPP Opole Lubelskie

Panowie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Grozi im wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

Redakcja AgroNews, źródło i fot. KPP Opole Lubelskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here