Konkurs – Plebiscyt AgroWybór 2020 tworzony jest przez rolników i dla rolników

Po raz pierwszy – poprzez  udział w Konkursie – Plebiscycie AgroWybór 2020 – użytkownicy środków produkcji w rolnictwie będą mogli zgłosić i wybrać najpopularniejsze z nich w środowisku rolniczym.

Taka społeczna ocena dokona się jednocześnie w 5 kategoriach: nasiona (nasiennictwo), nawozy, środki ochrony roślin, maszyny i urządzenia rolnicze oraz pasze.

Werdykt będzie sygnałem i zarazem rzeczywistym wskaźnikiem oceny przydatności i popularności dla dwóch stron: licznej rzeszy rolników oraz wytwórców i dostawców poszczególnych środków produkcji dla rolnictwa – krajowych i zagranicznych.

2 etapy Konkursu – Plebiscytu

Do głosowania w Plebiscycie oraz do udziału w Konkursie zapraszamy rolników, którzy stosują środki dla rolnictwa w swoich gospodarstwach. W I Etapie zachęcamy do zgłaszania swoich typów – produktów, które sprawdziły się w gospodarstwie, natomiast w II Etapie do oddania głosu na ulubiony produkt spośród 10 wyróżnionych,  w każdej z 5 kategorii.

Produkt, w każdej z 5 kategorii, z największą liczbą głosów WYGRYWA i otrzymuje tytuł:  „AgroWybór 2020”.

Uroczyste podsumowanie Konkursu- Plebiscytu AgroWybór 2020  i wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie w Warszawie podczas Jubileuszowej 30. Gali Agrobiznesu z udziałem kilkuset uczestników z całego kraju – wybitnych polskich rolników i agroprzedsiębiorców.

Możecie zgłaszać swoje produkty poprzez FORMULARZ dostępny na stronie agrowybor.pl

Prześlij nam swój wybór – nagrody dla aktywnych uczestników Konkursu AgroWybór 2020

Zachęcamy do zgłaszania produktów, gdyż mamy dla Was nagrody m.in. Profesjonalny dron oraz SmartWatche!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here