Konkurs-Plebiscyt AgroWybór 2020 z Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Z satysfakcją informujemy, że 18 marca 2020 roku Konkurs-Plebiscyt AgroWybór 2020 objął swym Honorowym Patronatem Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski:

“Wyrażam uznanie i popieram inicjatywę organizacji przedsięwzięcia, które stwarza możliwości wyłonienia i wyróżnienia najpopularniejszych i najlepiej ocenianych przez polskich rolników produktów, maszyn i urządzeń stosowanych i sprawdzonych w gospodarstwach rolnych.”

Po raz pierwszy – poprzez  udział w Konkursie – Plebiscycie AgroWybór 2020 – użytkownicy środków produkcji w rolnictwie będą mogli zgłosić i wybrać najpopularniejsze z nich w środowisku rolniczym.

5 kategorii konkursowych

Taka społeczna ocena dokona się jednocześnie w 5 kategoriach: nasiona (nasiennictwo), nawozy, środki ochrony roślin, maszyny i urządzenia rolnicze oraz pasze.

Werdykt będzie sygnałem i zarazem rzeczywistym wskaźnikiem oceny przydatności i popularności dla dwóch stron: licznej rzeszy rolników oraz wytwórców i dostawców poszczególnych środków produkcji dla rolnictwa – krajowych i zagranicznych.

Do głosowania w Plebiscycie oraz do udziału w Konkursie zapraszamy rolników, którzy stosują środki dla rolnictwa w swoich gospodarstwach. W I Etapie zachęcamy do zgłaszania swoich typów – produktów, które sprawdziły się w gospodarstwie, natomiast w II Etapie do oddania głosu na ulubiony produkt spośród 10 wyróżnionych,  w każdej z 5 kategorii.

Produkt, w każdej z 5 kategorii, z największą liczbą głosów WYGRYWA i otrzymuje tytuł:  „AgroWybór 2020”.

Dla widzów NAGRODY

Zachęcamy do zgłaszania swoich WYBORÓW gdyż czekają nagrody!

  • Profesjonalny DRONNagroda Główna w Konkursie AgroWybór 2020 dla widzów, którzy aktywnie uczestniczą w zgłaszaniu swoich ulubionych produktów, które stosują/używają w swoich gospodarstwach. Przekazanie Nagrody Głównej odbędzie się w listopadzie podczas Wielkiej Gali Agrobiznesu w Warszawie.
  • Nagrodami Dodatkowymi dla zgłaszających produkty w Konkursie AgroWybór 2020 jest 5 elektronicznych urządzeń mobilnych typu – SmartWatch. Nagrody Dodatkowe zostaną wysłane pocztą lub kurierem pod wskazany w Formularzu adres.

Wystartował Konkurs–Plebiscyt AgroWybór 2020!

Zgłoś swój AgroWybór:

Kontaktując się z nami przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY umieszczony na stronie internetowej: https://agrowybor.pl/ w zakładce ZGŁOŚ PRODUKT

– Wysyłając maila ze swoimi „typami” pod adres: plebiscyt@agronews.com.pl oraz agroredakcja@agroredakcja.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen − 11 =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,161ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Firma Bayer zaprezentowała w polu swoje innowacyjne technologie

Firma Bayer zaprezentowała innowacje produktowe rozwijane w ofercie dla rolnictwa w sezonie 2020-2021. Spotkanie w formule polowej odbyło się w Centrum Doradztwa Technicznego Bayer...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE