KRUS zaprasza dzieci na bezpłatne turnusy rehabilitacyjne

W okresie wakacji letnich Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) zaprasza dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie na bezpłatne turnusy rehabilitacyjne. Turnus rehabilitacyjny trwa 21 dni, a wnioski można składać do 6 maja.

KRUS zaprasza dzieci rolników na bezpłatne turnusy rehabilitacyjne
KRUS zaprasza dzieci rolników na bezpłatne turnusy rehabilitacyjne
Z turnusów rehabilitacyjnych skorzystać mogą dzieci urodzone w latach 2007-2015 (7-15 lat). Wypoczynek połączony jest z programem rehabilitacji leczniczej w zakresie wad postawy i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego.
Pierwszeństwo w skierowaniu na turnusy rehabilitacyjne mają dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
Dzieci uczestniczące w turnusach rehabilitacyjnych ubezpieczone są od następstw nieszczęśliwych wypadków przez Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.
Harmonogram turnusów:
– 17.07.2022 – 6.08.2022 do Horyńca Zdroju (wady postawu, choroby układu ruchu)
– 4.08.2022 – 24.08.2022 do Iwonicza Zdroju (choroby układu oddechowego).
W przypadku zainteresowania skierowaniem dziecka na turnus rehabilitacyjny należy zgłosić się do najbliższej jednostki organizacyjnej KRUS po druki: „wniosek
o skierowanie na rehabilitację leczniczą” oraz „informację o stanie zdrowia dziecka wraz z oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego”. Do wniosku należy również dołączyć wypełniony druk „informacje podawane w przypadku pozyskiwania danych osobowych od osoby, której dane dotyczą’. Druki są dostępne również na stronie internetowej Kasy.
AM/Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,943ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Stracił panowanie nad kierownicą i przewrócił traktor!

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w okolicach Rymanowa Zdroju. 64-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. 27...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE