Miał odebrać padłe świnie, a przy okazji ukradł wartościowy sprzęt

Za kradzież odpowie 28-letni mieszkaniec powiatu puławskiego. Mężczyzna miał odebrać od jednego z mieszkańców ryckiej gminy padłą trzodę chlewną, zamiast tego ukradł jego kosiarkę samojezdną- traktorek spalinowy wartości 3 tysięcy złotych. Zostały mu już przedstawione zarzuty.

Miał odebrać padłe świnie, a przy okazji ukradł wartościowy sprzęt
Miał odebrać padłe świnie, a przy okazji ukradł wartościowy sprzęt

Mieszkaniec ryckiej gminy złożył zawiadomienie o kradzieży jego kosiarki spalinowej-traktorka spalinowego o wartości 3 tysiące złotych. Kradzież miała się wydarzyć w ciągu kilkugodzinnej nieobecności właściciela w jego miejscu zamieszkania.

Krótko po przyjęciu zgłoszenia o przestępstwie ryccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się 28-letni mieszkaniec puławskiego powiatu.  Mundurowi odzyskali również skradzioną kosiarkę samojezdną.

W piątek mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Jak się okazało, przyjechał do pokrzywdzonego, aby odebrać padłą zwierzynę przeznaczoną do utylizacji.  W trakcie jego wizyty właściciela nie było na posesji.  Wówczas zamiast padłej trzody chlewnej, 28 -latek zabrał taktorek spalinowy i odjechał – relacjonuje starszy aspirant Agnieszka Marchlak.

Kradzież zagrożona jest kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Źródło i fot.: Policja Lubelska

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

220 tys. paczek nielegalnych papierosów pod chipsami

Przemyt prawie 220 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy udaremniła lubuska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS). Nielegalne papierosy miały trafić do Wielkiej Brytanii. Papierosy...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,939ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE