Niebezpieczne zdarzenie z udziałem ciągnika rolniczego na Sądecczyźnie

26 czerwca br., na Sądecczyźnie doszło nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego poszkodowany został kierujący ciągnikiem rolniczym. Na szczęście nie doszło tragedii, ale policjanci apelują o ostrożność.

Niebezpieczne zdarzenie z udziałem ciągnika rolniczego na Sądecczyźnie

Lato to czas wytężonej pracy w gospodarstwach rolnych i lasach. Użytkowanie specjalistycznych maszyn, szczególnie w górzystym terenie, może nieść różnego rodzaju niebezpieczeństwa, o czym dotkliwie przekonał się wczoraj, tj. 26 czerwca br. mieszkaniec Sądecczyzny.

Około godziny 19:00 do sądeckich policjantów dotarło zgłoszenie, że w miejscowości Kurów w doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-letni mieszkaniec gminy Chełmiec podczas wykonywania prac polowych na stromym terenie, stracił panowanie nad ciągnikiem, który wywrócił się. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

Na miejscu zdarzenia czynności wykonali policjanci zespołu wypadkowego z sądeckiej komendy, natomiast dokładnym wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego wypadku zajmą się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Źródło: Policja Małopolska

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Terminy na dostosowanie miejsc do przechowywania nawozów naturalnych. MRiRW wyjaśnia

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi pismem z dnia 15 lipca 2024 r. odniosło się do prośby Izby Rolniczej w Opolu o przedstawienie obecnie obowiązujących...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics