\”Paka dla zwierzaka\” – Timac Agro Polska wspiera konie

14 grudnia br. dział Animal Nutrition firmy Timac Agro Polska złożył przedświąteczną wizytę podopiecznym Fundacji Centaurus w Folwarku Szczedrzykowice k. Prochowic (17 km od Legnicy). Fundacja Centaurus – działająca od 2006 roku – zajmuje się ratowaniem przede wszystkim koni, ale też innych zwierząt, zarówno tych małych, jaki i dużych.

\"\"

 

W Fundacji znajdują swoje miejsce na ziemi zwierzęta młode i stare, chore i zdrowe, ale zawsze takie, które są w wielkiej potrzebie. Fundacja Centaurus od momentu powstania ocaliła już ponad 800 koni, 50 osiołków, paręset psów i kotów.

\"\"
 

W ramach akcji „Paka dla Zwierzaka” dział żywienia zwierząt Timac Agro Polska przekazał tej fundacji produkty dla koni, w tym bloki mineralne oraz dodatki paszowe: mineralne i witaminowe, wspomagające wątrobę, a także wspierające leczenie problemów z kopytami.

\"\"

 

Mamy nadzieję, że nasza „Paka dla Zwierzaka” – w tym przypadku także „świąteczna”, przyniesie podopiecznym Fundacji Centaurus wiele pożytku i przyczyni się do poprawy ich ogólnej kondycji! A przecież wszyscy wiedzą o tym, że w Wigilię, zwierzęta mówią ludzkim głosem…

Tekst i fot.: Timac Agro Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here