POLAGRA-PREMIERY – NOWOŚCI na wyciągnięcie ręki

Największe halowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY zbliżają się szybkimi krokami. Już w styczniu (21-24.01.2016 r.) odbędzie się prezentacja kilkuset NOWOŚCI na polskim rynku.

 

\"rolnictwo,

 

– Wiemy, które z nowości zaprezentowanych na targach AGRITECHNIKA zostaną pokazane polskiej publiczności podczas szóstej edycji Targów POLAGRA-PREMIERY – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Mogliśmy się im przyjrzeć podczas wizyty w Hanowerze. Innowacyjne rozwiązania z branży rolniczej prezentują się naprawdę imponująco. Czujemy się zaszczyceni, że na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją pierwszą odsłonę będą mieć najnowsze osiągnięcia inżynierskie będące jednocześnie barometrem wskazującym nowe kierunki zainteresowań w branży rolniczej – dodaje.

Targi POLAGRA-PREMIERY cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. To zatem doskonała okazja do tego, by pochwalić się topowymi produktami. Wśród nich znajdą się m.in.:

  • traktory ZETOR by Pininfarina wskazujące nowy kierunek stylistyczny, który z biegiem czasu obejmie wszystkie serie i produkty marki ZETOR
  • prasa belująca Z587 – łańcuchowa firmy Metal-Fach
  • ciągniki z nowej serii VALTRA SERII N
  • prasa Pöttinger
  • seria ciągników Fendt 1000 Vario i wiele innych.

Redakcja AgroNews, fot. Polagra Premiery

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here