Poszukiwany listem gończym siedział na … SILOSIE

W piątek policjanci zatrzymali 46-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, ponieważ chciał uniknąć kary 10 miesięcy więzienia. Sąd skazał mieszkańca powiatu tczewskiego za znęcanie się i uszkodzenie ciała. Dzięki skutecznej pracy tczewskich kryminalnych 46-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Poszukiwany listem gończym siedział na … SILOSIE

Kryminalni z tczewskiej komendy pracując nad zatrzymaniem osób skazanych przez wymiar sprawiedliwości, za popełnione przestępstwa ustalili, że poszukiwany listem gończym 46-latek może przebywać w jednej z miejscowości w powiecie gdańskim.

W piątek policjanci pojechali we wcześniej wytypowane miejsce, lecz na pierwszy rzut oka nikogo nie zauważyli. Po chwili funkcjonariusze zobaczyli poszukiwanego mężczyznę, który siedział na silosie.

Syn rolnika podpalił gospodarstwo. Straty na ponad 320 tysięcy złotych

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do jednostki Policji, skąd trafił do zakładu karnego. Mieszkaniec powiatu tczewskiego kolejne 10 miesięcy spędzi za kratkami za znęcanie się i uszkodzenie ciała. Dzięki skutecznym działaniom tczewskich kryminalnych 46-latek nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Źródło i fot.: Policja Pomorska

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wsparcie rolników – nowe decyzje Rady Ministrów

Zgodnie z zapowiedziami minister rolnictwa i rozwoju wsi Anny Gembickiej Rada Ministrów podjęła kolejne decyzje wspierające rolników. Rada Ministrów przyjęła zmianę rozporządzenia Rady Ministrów z...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics