PROCAM – zmiany organizacyjno-wizerunkowe

18 czerwca br. odbyła się  w Gdańsku konferencja prasowa firmy PROCAM przedstawiająca zmiany organizacyjno-wizerunkowe firmy. Podczas konferencji zaprezentowane zostało nowe logo firmy.

 

\"\"

 

PROCAM Polska Sp. z o.o. jest spółką funkcjonującą w oparciu o model angielskiej firmy Pro Cam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Działalność firmy w Polsce obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych oraz sprzedaż/dystrybucję:
– środków ochrony roślin
– nawozów i biostymulatorów
– materiału siewnego roślin uprawnych
– wymianę barterową oraz skup płodów rolnych (zboża, rzepak, kukurydza)

Firma prowadzi aktywną działalność handlową i doradczą od 2004 roku.

 

\"\"

 

Usługi i sprzedaż świadczone są na terenie całej Polski poprzez sieć oddziałów wyposażonych w magazyny, a także bezpośrednio przez przedstawicieli handlowych i agronomów posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczną, będących specjalistami w sprawach uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych.

 

\"\"

 

 

Na rynku firma akcentuje swoją działalność doradczą jako wartość dodaną do oferowanych produktów, która pozwala tworzyć rozwiązania w zależności od problemów występujących na polu w procesie produkcji rolnej u danego Klienta.
 

 

\"\"

 

Dzięki wiedzy z zakresu szeroko pojętej agronomii – doradztwa w uprawie i ochronie roślin, znajomości potrzeb i możliwości rynku od strony dostawców oraz konsumentów, a także rozciągnięciu w dłuższym czasie planowania działań podejmujemy różne inicjatywy, które służą rozwiązywaniu problemów z jakimi na co dzień borykają się rolnicy i ogrodnicy.

Grupą docelową PROCAM są plantatorzy roślin uprawnych – rolniczych i ogrodniczych, dla których istotną sprawą jest poprawa ekonomicznej opłacalności produkcji roślinnej. Producenci aby uzyskać wiedzę na temat rozwiązań w uprawie i ochronie roślin korzystają z doradztwa świadczonego między innymi przez PROCAM, dla których profesjonalne podejście jest w stanie zaoszczędzić czas i nakłady lub tak je zoptymalizować, aby przyczyniły się one do zwiększenia plonów i dochodów.

Grupą docelową PROCAM są także dostawcy produkujący i oferujący dystrybutorom środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny oraz biostymulatory, z którymi PROCAM współpracuje lub może współpracować w przyszłości. Grupa ta realizując swoje strategie wraz z zarządem i doradcami PROCAM Polska jest w stanie zaproponować skuteczne i sprawdzone rozwiązania producentom rolnym i ogrodniczym.

Doradcy PROCAM służą pomocą wszystkim gospodarstwom a w szczególności zainteresowanym poszukiwaniem skutecznych rozwiązań, którym zależy na optymalizacji produkcji.

Celem doradztwa i oferty handlowej PROCAM jest prowadzenie plantatorów roślin rolniczych i sadowniczych do uzyskania ekonomicznych korzyści jakie dają środki ochrony roślin, nawozy, kwalifikowany materiał siewny oraz biostymulatory, stosowane w odpowiednich dawkach i terminach dających najwyższą efektywność ich działania. Jest tak dlatego, ponieważ wymogi nowoczesnego rolnictwa, obligują nas do rozsądnego rozważnego stosowania środków do produkcji w sposób odpowiedzialny wobec ludzi i środowiska.

Źródło i fot.: PROCAM
Redakcja AgroNews,
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here