Promuj rolnictwo! Weź udział w konkursie

Z okazji 50-lecia Wspólnej Polityki Rolnej Komisja Europejska ogłosiła konkurs, aby uhonorować najlepsze praktyki komunikacyjne w dziedzinie polityki rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Europie, w ramach której Komisja zachęca do aktywności i poddania projektów niezależnej ocenie ekspertów ds. komunikacji społecznej.

Twórców projektów komunikacyjnych, kampanii informacyjnych w dziedzinie rolnictwa, rozwoju obszarów wiejskich, czy to na poziomie lokalnym, krajowym czy europejskim; wszystkich, którzy uważają, że ich projekty mogą zainspirować innych, pokazać jak skutecznie informować o rolnictwie i polityce rozwoju obszarów wiejskich – zachęcamy do udziału.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 22 października br.
Do konkursu mogą zostać zgłoszone projekty realizowane przez instytucje administracji rządowej, jednostki samorządowe, stowarzyszenia, grupy działania, instytuty naukowe, agencje reklamowe, media itp., w czterech kategoriach:
– komunikacja z interesariuszami,
– komunikacja publiczna,
– innowacyjna komunikacja,
– działania współfinansowane przez UE.

W każdej kategorii zostanie wybranych trzech finalistów, którzy wezmą udział w ceremonii wręczenia nagród w Brukseli w grudniu br.

Zaproszone grono specjalistów w dziedzinie komunikacji zdecyduje w tym dniu, w głosowaniu, który ze zwycięzców zdobędzie pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Wszelkie szczegóły konkursu dostępne są na stronie poświęconej 50-leciu WPR.

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here