Przejechał go własny ciągnik

53-letni rolnik spod Lublina został przejechany przez własny ciągnik rolniczy. Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek w Rudniku Pierwszym w gminie Zakrzówek (woj. lubelskie).

rolnictwo, rolnik, zysk rolnika, portal rolny, ciągnik, wypadek, policja,

Policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym został poszkodowany 53-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w Rudniku Pierwszym gm. Zakrzówek. Podczas obsługi ciągnika rolniczego maszyna nagle ruszyła i najechała na stojącego obok kierowcę. Ranny przetransportowany został śmigłowcem do szpitala w Lublinie, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciągnika rolniczego podczas jego obsługi, stojąc na zewnątrz maszyny usiłował ją uruchomić. W tym momencie ciągnik ruszył i najechał na mężczyznę. Na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratownicze oraz patrol prewencji, który zabezpieczył miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu grupy dochodzeniowej – relacjonują funkcjonariusze z KPP w Kraśniku.

Poszkodowany 53 letni właściciel ciągnika z poważnymi obrażeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Redakcja AgroNews, fot. KPP Kraśnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here