Przeżyjmy to jeszcze raz! Wielka galeria zdjęć z Centralnych Targów Rolniczych

Podwarszawski Nadarzyn stał się stolicą polskiego rolnictwa – przynajmniej na kilka dni. A to za sprawą odbywających się tam 30.11-02.12 Centralnych Targów Rolniczych. Impreza ta, choć organizowana dopiero po raz drugi, już na stałe wpisała się kalendarz rolniczych wystaw. Świadczy o tym przede wszystkim rekordowa frekwencja odwiedzających. W ciągu trzech dni  hale Ptak Warsaw Expo odwiedziło ponad 70 tys. osób!  Wystawcy zacierali ręce, a wielu z nich mówiło: Nadarzyn ma szansę stać się polskim Hannoverem.

Na ogromnym terenie targowym, na powierzchni trzech hal wystawienniczych, swoją ofertę zaprezentowali producenci maszyn rolniczych i środków do produkcji rolnej. Można było także zapoznać się z nowatorskimi technologiami opracowanymi przez naukowców i podejrzeć zwierzęta: konie, drób, gołębie oraz alpaki.

Ale Centralne Targi Rolnicze to nie tylko ekspozycja maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolnej. To  również szereg warsztatów i seminariów tematycznych m in. Forum Sektora Wołowiny, Forum Branży Drobiarskiej czy spotkanie młodych rolników z Europy.

Tym, którzy tam byli, przypominamy, jak było 😉 A ci, którzy nie dotarli do Nadarzyna, niech żałują 😉 I niech koniecznie przyjadą za rok 😉

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here