Rolnictwo 4.0: MRiRW zaprasza firmy do składania ofert

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza polskich producentów rozwiązań w zakresie rolnictwa 4.0 do składania ofert handlowych.

Rolnictwo 4.0: MRiRW zaprasza firmy do składania ofert
Rolnictwo 4.0: MRiRW zaprasza firmy do składania ofert

Oferty handlowe dotyczące innowacji w rolnictwie 4.0 posłużą do promocji tych rozwiązań na wydarzeniach krajowych i zagranicznych. Utworzona zostanie także lista konsultacyjna w odniesieniu do dokumentów dotyczących wsparcia.

Zgłoszenia można przesyłać na adres poczty elektronicznej: michal.jankowski@minrol.gov.pl.

Ministerstwo Rolnictwa poinformowało również,  że w pierwszej połowie października Ambasada Węgier w USA organizuje webinarium dotyczące innowacyjnych rozwiązań cyfrowych stosowanych w rolnictwie w krajach Grupy Wyszehradzkiej (V4). Głównym celem spotkania będzie zaprezentowanie firm/startupów pochodzących z krajów V4, posiadających w swojej ofercie innowacyjne rozwiązania cyfrowe wspierające działalność rolniczą (uprawa, hodowla). Organizatorzy webinarium liczą na osiągnięcie efektów promocyjnych, jak również umożliwienie wejścia zaprezentowanych innowacyjnych firm na rynek amerykański.

AM/Redakcja AgroNews na podst. MRiRW

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 − dziesięć =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

W Generali Agro bon do Biedronki za ubezpieczenie gospodarstwa rolnego

Od 1 grudnia Generali Agro kontynuuje działania na rzecz zachęcenia rolników do ubezpieczania się. Klienci, którzy do końca roku po raz pierwszy ubezpieczą w Generali...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE