Ruszyła jesienna edycja komunikatów Infopole

Syngenta rozpoczyna jesienną sygnalizację sytuacji na polach i zachęca do wnikliwego śledzenia komunikatów i dzielenia się opiniami na temat Infopole.

\"rolnictwo,

 

Przez najbliższe tygodnie eksperci będą uważnie obserwować uprawy i informować o występowaniu szkodników i chorób. Informacje o zagrożeniu będą spływać z 24 punktów pomiarowych, równomiernie rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Komunikaty Infopole wyróżnia najszybszy czas przepływu danych z punktów monitoringu do momentu publikacji na stronie www.syngenta.pl

Zachęcamy również do korzystania z darmowej aplikacji mobilnej Infopole.

Wystarczy ją pobrać na urządzenie mobilne, wybrać lokalizację, dla której chcemy otrzymywać komunikaty i gotowe. Więcej informacji na stronie www.syngenta.pl

Syngenta jest jedną z wiodących światowych firm, zatrudniającą w ponad 90 krajach przeszło 27 000 pracowników, zaangażowanych w realizację naszego celu: Uwalnianie potencjału roślin. Dzięki światowej klasy działalności badawczej, globalnemu zasięgowi i oddaniu wobec naszych Klientów, pomagamy zwiększać wysokość plonów, chronić środowisko oraz wpływać na poprawę zdrowia i jakości życia.

Redakcja AgroNews
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here