Tragedia na drodze. Motocykl zderzył się z kombajnem

Policja wyjaśniaj okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Józefów – Hamernia (woj. lubelskie). W wyniku zderzenia z kombajnem zbożowym motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Tragiczne wypadki na wsi, zwłaszcza latem, są coraz częstsze.  

rolnik, rolnictwo, portal rolny, wypadki na wsi, heder

Wczoraj około godziny 17:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu motocykla z kombajnem zbożowym. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi na trasie Józefów – Hamernia.

Uderzył w kombajn

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 48-letni mieszkaniec gminy Józefów kierując motocyklem Suzuki uderzył w heder jadącego z naprzeciwka kombajnu zbożowego.

– W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Droga na której doszło do wypadku przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Ciągnikiem kierował 50-letni mieszkaniec gminy Józefów, mężczyzna był trzeźwy – wyjaśnia Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Obecnie policjanci ustalają przyczynę i dokładne okoliczności wypadku. Tragiczne wypadki na wsi, zwłaszcza latem, są coraz częstsze.  

Redakcja AgroNews, fot. KWP Lublin

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five − 1 =