Tragiczne zderzenie z ciągnikiem. Nie żyje 13-latek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Gródki w woj. lubelskim. Dwóch 13-latków jadących motocyklem zderzyło się z ciągnikiem. Jeden z motocyklistów zmarł, a drugi  z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

\"\"


Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w sobotnie popołudnie w miejscowości Gródki dwóch chłopców w wieku niespełna 13 lat jechało motocyklem marki Suzuki.

– Chłopiec, który kierował motocyklem jechał drogą polną i nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi rolniczemu marki Zetor, który poruszał się drogą mającą status drogi gminnej utwardzonej tłuczniem i uderzył w jego przednie prawe koło – informuje Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju.

W wyniku tego uderzenia kierowca motocykla doznał licznych i poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala dziecięcego w Lublinie. Drugi chłopiec który był pasażerem motocykla w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Ciągnikiem kierował 39-letni mieszkaniec gminy Turobin. Mężczyzna był trzeźwy.

Trwa szczegółowe ustalanie przyczyn wypadku.

Redakcja AgroNews, fot. KPP Biłgoraj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here