„Dobry Produkt – Silne Państwo” – promocja polskich producentów żywności!

Kampania „Dobry Produkt – Silna Polska” pod Patronatem Prezydenta RP

Z okazji 25-lecia Wolności RP Stowarzyszenie AgroBiznesKlub, chcąc uczcić 25-lecie ustroju demokratycznego w Polsce, organizuje ogólnopolską społeczną kampanię promocyjno-wolnościową pn. 25 Lat Wolności Rynkowej "Dobry Produkt – Silna Polska", adresowaną do czołowych firm polskich z szeroko rozumianej branży spożywczej. Jej celem jest nobilitacja i wzmocnienie promocji produktów rolno-spożywczych, cieszących się uznaniem u konsumentów krajowych i zagranicznych na przestrzeni ostatnich 25 lat.  

   Zakwalifikowane do tego przedsięwzięcia produkty spożywcze będą na swych opakowaniach oznakowane, udostępnionym przez AgroBiznesKlub,  specjalnym logo  25 Lat Wolności Rynkowej „Dobry Produkt – Silna Polska”. Kampania ma charakter ogólnopolski i prowadzona będzie w okresie: 1 czerwca – 31 grudnia 2014 r. Informacje o jej przebiegu będą ukazywać się w ogólnopolskich i regionalnych mediach związanych z rolnictwem, przemysłem spożywczym i handlem.

 

\"\"

 

Mamy nadzieję, że w tym wolnościowym przedsięwzięciu wezmą udział najlepsi i najbardziej znani producenci i przetwórcy żywności w Polsce, legitymujący się Znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” i Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” oraz  m.in. laureaci konkursów Agroprzedsiębiorca RP i AgroLiga. W zamierzeniu organizatorów kampanii ma to stanowić swoisty wkład sektora żywnościowego w Polsce – wraz z konsumentami – w Świętowanie Wolności, zaistniałej w naszym kraju po 1989 r.


   Uroczyste podsumowanie kampanii „Dobry Produkt – Silna Polska”, której partnerami są m.in.: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, Federacja Gospodarki Żywnościowej RP i Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, odbędzie się w styczniu 2015 r. w Warszawie.

Producentów dobrej polskiej żywności, zainteresowanych projektem 25 Lat Wolności Rynkowej „Dobry Produkt – Silna Polska”, zapraszamy do pilnego kontaktu ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub – tel. 600 079 010, e-mail:agroredakcja@o2.pl

 

 

tekst i fot.: Redakcja Agro

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here