Advertisement

AGROunia organizuję Konwencję. Zapisy na spotkanie otwarte dla wszystkich!

Pierwsza Konwencja Programowa AGROunii odbędzie się w Warszawie w grudniu. Michał Kołodziejczak ogłosił, że do stolicy zjadą działacze organizacji, ale także każdy, kto będzie chciał wysłuchać pomysłów AGROunii na najbliższe miesiące. Zapisy są otwarte dla każdego na stronie www.agrounia.pl/konwencja

AGROunia organizuję Konwencję. Zapisy na spotkanie otwarte dla wszystkich!
AGROunia organizuję Konwencję. Zapisy na spotkanie otwarte dla wszystkich!

To historyczne wydarzenie odbędzie się w sercu stolicy, w klubie/teatrze Palladium, przy ul. Złotej w Warszawie 4 grudnia 2021 roku. Uczestnicy zaproszeni są na godzinę 11.00Nie zwalniamy tempa, naszą odpowiedzią na bierność rządu jest po prostu działanie”– mówi Michał Kołodziejczak, lider AGROunii i wyjaśnia motywy organizacji tego wydarzenia:

”Wiecie kiedy oni będą robić to wszystko o czym my mówimy? Nie wtedy, kiedy będą tylko widzieć, że mamy pomysły, ale wtedy kiedy będą się nas bali i będą czuli się zagrożeni.” – dodaje Kołodziejczak.

Kołodziejczak podkreśla, że AGROunia łamie schematy i zaprezentuje nową jakość.
AGROunia pierwsza robi konwencję, która jest o dla ludzi, wystarczy się zapisać. Otwieramy się na ludzi, my budujemy nową jakość w tym życiu społeczno-politycznym, my budujemy odwagę, otwartość, wymianę pomysłów i doświadczeń.”

Organizatorzy na spotkanie zapraszają także dziennikarzy – pierwsza część spotkania będzie otwarta właśnie dla nich.

Źródło: AGROunia

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Drukowana żywność to już nie fantastyka naukowa, ale konsumencka przyszłość

Naukowcy pracują nad nowymi zastosowaniami druku 3D do produkcji żywności. „W niektórych aspektach to z pewnością nasza konsumencka przyszłość” - uważa prof. dr hab....

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE