AGROunia organizuję Konwencję. Zapisy na spotkanie otwarte dla wszystkich!

Pierwsza Konwencja Programowa AGROunii odbędzie się w Warszawie w grudniu. Michał Kołodziejczak ogłosił, że do stolicy zjadą działacze organizacji, ale także każdy, kto będzie chciał wysłuchać pomysłów AGROunii na najbliższe miesiące. Zapisy są otwarte dla każdego na stronie www.agrounia.pl/konwencja

AGROunia organizuję Konwencję. Zapisy na spotkanie otwarte dla wszystkich!
AGROunia organizuję Konwencję. Zapisy na spotkanie otwarte dla wszystkich!

To historyczne wydarzenie odbędzie się w sercu stolicy, w klubie/teatrze Palladium, przy ul. Złotej w Warszawie 4 grudnia 2021 roku. Uczestnicy zaproszeni są na godzinę 11.00Nie zwalniamy tempa, naszą odpowiedzią na bierność rządu jest po prostu działanie”– mówi Michał Kołodziejczak, lider AGROunii i wyjaśnia motywy organizacji tego wydarzenia:

”Wiecie kiedy oni będą robić to wszystko o czym my mówimy? Nie wtedy, kiedy będą tylko widzieć, że mamy pomysły, ale wtedy kiedy będą się nas bali i będą czuli się zagrożeni.” – dodaje Kołodziejczak.

Kołodziejczak podkreśla, że AGROunia łamie schematy i zaprezentuje nową jakość.
AGROunia pierwsza robi konwencję, która jest o dla ludzi, wystarczy się zapisać. Otwieramy się na ludzi, my budujemy nową jakość w tym życiu społeczno-politycznym, my budujemy odwagę, otwartość, wymianę pomysłów i doświadczeń.”

Organizatorzy na spotkanie zapraszają także dziennikarzy – pierwsza część spotkania będzie otwarta właśnie dla nich.

Źródło: AGROunia

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

szesnaście + 9 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,670SubskrybującySubskrybuj

Dopłaty 2021. Ruszają płatności końcowe

Do 30 listopada prawie 1,21 mln rolników, którzy złożyli w tym roku wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich, otrzymało z tego tytułu zaliczki w wysokości...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE