AgroWybór 2020: wydłużamy daty etapów konkursu

Konkurs – Plebiscyt AgroWybór 2020 to pierwsza na rynku agro inicjatywa, w której rolnicy  będą mogli zgłosić i wybrać najpopularniejszy produkt dla rolnictwa w 5 kategoriach. Końcowy werdykt będzie sygnałem i zarazem rzeczywistym wskaźnikiem oceny przydatności i popularności produktów jednocześnie dla dwóch stron: rolników oraz krajowych i zagranicznych wytwórców poszczególnych środków produkcji dla rolnictwa.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy:

I etap Konkursu-Plebiscytu AgroWybór 2020

– Zgłaszanie w ramach I etapu Plebiscytu za pośrednictwem portalu Facebook – Fanpage: AgroNews TV Interaktywna, komentarzy pod artykułem nt. Plebiscytu na www.agronews.com.pl i zgłoszeń mailowych (plebiscyt@agronews.com.pl oraz agroredakcja@agroredakcja.pl), rozpoczęło się w dniu 16 marca 2020 roku o godzinie 15:00 oraz ostatecznie zakończy w dniu 16 listopada 2020 roku o godzinie 14:00.

II etap Konkursu-Plebiscytu AgroWybór 2020

– Głosowanie w ramach II Etapu Plebiscytu odbędzie się na stronie Organizatora (agronews.com.pl) od 7 grudnia do 31 grudnia 2020 roku.

Przypominamy, że wciąż można przysyłać swoje agro wybory w 5 kategoriach:

  1. Nasiona
  2. Nawozy
  3. Środki ochrony roślin
  4. Pasze
  5. Maszyny i urządzenia rolnicze

NAGRODAMI W KONKURSIE AgroWybór 2020 są:

  • Profesjonalny DRONNagroda Główna w Konkursie AgroWybór 2020 dla widzów, którzy aktywnie uczestniczą w zgłaszaniu swoich ulubionych produktów, które stosują/używają w swoich gospodarstwach. Przekazanie Nagrody Głównej odbędzie się podczas Wielkiej Gali Agrobiznesu w Warszawie.
  • Nagrodami Dodatkowymi dla zgłaszających produkty w Konkursie AgroWybór 2020 jest 5 elektronicznych urządzeń mobilnych typu – SmartWatch. Nagrody Dodatkowe zostaną wysłane pocztą lub kurierem pod wskazany w Formularzu adres.

Wyłonienie zwycięzców nagród w Konkursie AgroWybór 2020 odbędzie się w następujący sposób: Komisja złożona z przedstawicieli Organizatora ustali osoby uprawnione do nagród spośród tych Uczestników Konkursu, którzy przesłali odpowiedź na pytanie konkursowe. Zwycięzcą Nagrody Głównej zostanie jeden uczestnik, który według Komisji nadesłał najbardziej pomysłową / najbardziej oryginalną odpowiedź na pytanie konkursowe. Zwycięzcami Nagród Dodatkowych, zostanie 5 uczestników,  którzy według Komisji nadesłali kolejne najbardziej pomysłowe / najbardziej oryginalne odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Konkurs-Plebiscyt AgroWybór 2020 z Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zgłoś swój AgroWybór:

Kontaktując się z nami przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY umieszczony na stronie internetowej: https://agrowybor.pl/ w zakładce ZGŁOŚ PRODUKT

– Wysyłając maila ze swoimi „typami” pod adres: plebiscyt@agronews.com.pl oraz agroredakcja@agroredakcja.pl

REGULAMIN KONKURSU

Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − jedenaście =

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,900ObserwującyObserwuj
7,100SubskrybującySubskrybuj

Kredyty bez prowizji i z obniżoną marżą – wystartowała nowa kampania dla rolników

Już 20 września startuje kolejna kampania promocyjna. W ramach oferty Bank BNP Paribas proponuje nowym i obecnym Klientom prowadzącym działalność rolniczą, szereg usług finansowych...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE