ARiMR: rolnicy złożyli już ponad 220 tys. e-wniosków o dopłaty bezpośrednie

Ponad 220 tys. wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe w niespełna miesiąc złożyli rolnicy za pomocą aplikacji eWniosekPlus – poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dokumenty można składać do 15 maja.

W tym roku rolnicy drugi raz składają wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

Po doświadczeniach kampanii 2018 i sugestiach ze strony beneficjentów w aplikacji wprowadzono szereg ułatwień, dzięki którym stała się ona bardziej intuicyjna. Wśród udogodnień jest m.in.: rozszerzenie informacji prezentowanych w tabeli z działkami referencyjnymi, dodano również tabelę z podsumowaniem powierzchni zgłoszonych do danej płatności w zakładce „podsumowanie”. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że podczas wypełniania wniosków pojawiają się komunikaty sygnalizujące błędy.

Warto pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości rolnicy mogą zgłaszać się po pomoc w wypełnianiu wniosków czy w sprawach związanych z obsługą techniczną aplikacji do biur powiatowych ARiMR.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała e-wnioski o przyznanie płatności za rok 2019 do 15 maja.

Redakcja AgroNews, na podst. ARiMR, fot. Danuta Adamiak

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − 7 =

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,900ObserwującyObserwuj
7,100SubskrybującySubskrybuj

Kredyty bez prowizji i z obniżoną marżą – wystartowała nowa kampania dla rolników

Już 20 września startuje kolejna kampania promocyjna. W ramach oferty Bank BNP Paribas proponuje nowym i obecnym Klientom prowadzącym działalność rolniczą, szereg usług finansowych...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE