ARR: Nowe terminy składania ofert programów promocyjnych i/lub informacyjnych!

Rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) nr 796/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. zmieniającym rozporządzenie Komisji (WE) nr 501/2008 ustanawiające szczegółowe zasady stosowania rozporządzenia Rady (WE) nr 3/2008 w sprawie działań informacyjnych i promocyjnych dotyczących produktów rolnych na rynku wewnętrznym i w krajach trzecich, Komisja Europejska zmieniła kalendarz przedkładania do państw członkowskich ofert programów promocyjnych i/lub informacyjnych określony w art. 8 i 11 rozporządzenia Komisji (WE) nr 501/2008.
 

 

\"\"

 

Zgodnie z ww. rozporządzeniem wykonawczym Komisji, organizacje branżowe i międzybranżowe mogą składać do ARR oferty programów promocyjnych i/lub informacyjnych przygotowane w ramach mechanizmu Wspólnej Polityki Rolnej „Wsparcie działań promocyjnych i informacyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych” w dwóch poniższych terminach:
·    nie później niż 30 września 2014 roku oraz
·    nie później niż 28 lutego 2015 roku.

 
Czytaj także:
Rolniku! Zgłoś się po okresową emeryturę rolniczą!
Więcej pieniędzy na "Modernizację gospodarstw rolnych" PROW 2007-2013!
Komisja sprawdza stan prac nad realizacją PROW 2014-2020

Oba terminy obowiązują zarówno w przypadku ofert programów promocyjnych i/lub informacyjnych realizowanych na rynku wewnętrznym UE jak i rynku krajów trzecich.
 
UWAGA:
Organizacje branżowe lub międzybranżowe, które zamierzają złożyć w Agencji Rynku Rolnego ofertę programu promocyjnego i/lub informacyjnego, proszone są o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w mechanizmie WPR „Wsparcie działań promocyjnych i informacyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych”, dostępnymi na stronie internetowej ARR oraz wcześniejszy kontakt z Biurem Promocji Żywności.

Źródło: Agencja Rynku Rolnego, 
Redakcja AgroNews, fot: sxc.hu
 

Advertisement
Advertisement

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × five =

Advertisement
Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,105ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Uwaga! Ciąg dalszy niebezpiecznych burz i upałów!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie dotyczące nadchodzących groźnych burz i upałów. Kulminacja niebezpiecznej pogody spodziewana jest na wieczór. Ulewny deszcz, grad i silny wiatr, w porywach...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE