Bank BNP Paribas: Konto za darmo i kredyt bez prowizji

Bank BNP Paribas rusza z kolejną kampanią promocyjną dla rolników. Dzięki kredytom na specjalnych warunkach, możliwe jest finansowanie zakupu środków do produkcji rolnej, inwestycje w ziemię lub realizacja dowolnego innego celu związanego z rozwojem gospodarstwa. Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie w okresie promocji Konta Otwartego na Agrobiznes będą mogli przez rok bezpłatnie korzystać z rachunku bieżącego. Kampania potrwa od 1 lutego do końca maja.

Bank BNP Paribas: Konto za darmo i kredyt bez prowizji
Bank BNP Paribas: Konto za darmo i kredyt bez prowizji

– Pomimo znacznie mniejszego popytu ze strony branży HoReCa, sektor agro relatywnie dobrze radzi sobie w dobie pandemii. Początek roku to dla rolników tradycyjnie czas myślenia o rozwoju gospodarstw i pod tym względem nic się nie zmienia. Jako lider finansowania sektora agro w Polsce, odpowiadamy na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów i jak zawsze o tej porze roku wracamy do nich ze sprawdzoną ofertą. Proponujemy kilka rodzajów kredytu, tak aby optymalnie wesprzeć potrzeby gospodarstwa rolnego zarówno związane z działalnością bieżącą, jak i inwestycyjną. Rolnikom, którzy jeszcze nie posiadają konta w naszym banku, oferujemy ten produkt na korzystnych warunkach – mówi Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

Na co mogą liczyć rolnicy?

Nowi Klienci prowadzący działalność rolniczą mogą liczyć m.in. na darmowe otwarcie i prowadzenie przez 12 miesięcy rachunku bieżącego w ramach Konta Otwartego na Agrobiznes. Wszyscy zainteresowani – zarówno nowi, jak i obecni Klienci Banku, mogą skorzystać z promocyjnej oferty kredytów z ubezpieczeniem, bez prowizji za udzielenie i z marżą od 0,99%.

Kredyty dostępne w ramach kampanii promocyjnej:

Kredyt Agro Ekspres to kredyt odnawialny, zabezpieczony hipoteką, udzielany w rachunku bieżącym. Pieniądze – nawet do 2 mln złotych – mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z gospodarstwem rolnym. Każdy wpływ środków na rachunek zaliczany jest na spłatę kredytu i umożliwia jego ponowne wykorzystanie.

Udzielany bez zabezpieczeń rzeczowych Kredyt Agro Rzeczówka Light, przeznaczony jest na finansowanie bieżących wydatków w gospodarstwach rolnych lub instalacji fotowoltaicznej. Okres kredytowania nie może być dłuższy niż 7 lat.

Kredyt Agro Progres to elastyczne rozwiązanie przeznaczone na finansowanie inwestycji w gospodarstwie i refinansowania już poniesionych nakładów inwestycyjnych. Spłata kapitału może być dostosowana do sezonowości przychodów rolnika (w zależności od wpływów z produkcji). Okres kredytowania to nawet 30 lat, w przypadku zakupu ziemi. Dodatkowa możliwość to zabezpieczenie transakcji gwarancją BGK z Funduszu Gwarancji Rolnych (z wyłączeniem przypadków, kiedy gwarancja FGR nie może być zastosowana).

Możliwe jest wnioskowanie o przyznanie wybranego kredytu, bądź wszystkich rodzajów kredytów równocześnie.

Bank BNP Paribas udostępnił kalkulator nawożenia i startuje z kampanią edukacyjną

Dla rolników, którzy skorzystają z promocji specjalny dodatek

Wpływ na rozwój gospodarstw ma nie tylko finansowanie, ale i łatwy dostęp do nowych technologii. Dlatego Klientom, którzy skorzystają z nowej promocji produktowej, bank udostępni bezpłatnie narzędzia Premium w portalu agronomist.pl. Nie trzeba spełniać standardowo wymaganych warunków, by korzystać z dostępnych na rynku innowacyjnych narzędzi do zarządzania gospodarstwem.

Szczegóły dostępne na stronie: https://www.bnpparibas.pl/rolnicy/kredyty/oferta-specjalna-dla-rolnikow

Źródło: Bank BNP Paribas

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Agro Show 2022: w tym roku za wstęp trzeba zapłacić

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.  Postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,951ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE