Advertisement

Bank BNP Paribas: Konto za darmo i kredyt bez prowizji

Bank BNP Paribas rusza z kolejną kampanią promocyjną dla rolników. Dzięki kredytom na specjalnych warunkach, możliwe jest finansowanie zakupu środków do produkcji rolnej, inwestycje w ziemię lub realizacja dowolnego innego celu związanego z rozwojem gospodarstwa. Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie w okresie promocji Konta Otwartego na Agrobiznes będą mogli przez rok bezpłatnie korzystać z rachunku bieżącego. Kampania potrwa od 1 lutego do końca maja.

Bank BNP Paribas: Konto za darmo i kredyt bez prowizji
Bank BNP Paribas: Konto za darmo i kredyt bez prowizji

– Pomimo znacznie mniejszego popytu ze strony branży HoReCa, sektor agro relatywnie dobrze radzi sobie w dobie pandemii. Początek roku to dla rolników tradycyjnie czas myślenia o rozwoju gospodarstw i pod tym względem nic się nie zmienia. Jako lider finansowania sektora agro w Polsce, odpowiadamy na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów i jak zawsze o tej porze roku wracamy do nich ze sprawdzoną ofertą. Proponujemy kilka rodzajów kredytu, tak aby optymalnie wesprzeć potrzeby gospodarstwa rolnego zarówno związane z działalnością bieżącą, jak i inwestycyjną. Rolnikom, którzy jeszcze nie posiadają konta w naszym banku, oferujemy ten produkt na korzystnych warunkach – mówi Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

Na co mogą liczyć rolnicy?

Nowi Klienci prowadzący działalność rolniczą mogą liczyć m.in. na darmowe otwarcie i prowadzenie przez 12 miesięcy rachunku bieżącego w ramach Konta Otwartego na Agrobiznes. Wszyscy zainteresowani – zarówno nowi, jak i obecni Klienci Banku, mogą skorzystać z promocyjnej oferty kredytów z ubezpieczeniem, bez prowizji za udzielenie i z marżą od 0,99%.

Kredyty dostępne w ramach kampanii promocyjnej:

Kredyt Agro Ekspres to kredyt odnawialny, zabezpieczony hipoteką, udzielany w rachunku bieżącym. Pieniądze – nawet do 2 mln złotych – mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z gospodarstwem rolnym. Każdy wpływ środków na rachunek zaliczany jest na spłatę kredytu i umożliwia jego ponowne wykorzystanie.

Udzielany bez zabezpieczeń rzeczowych Kredyt Agro Rzeczówka Light, przeznaczony jest na finansowanie bieżących wydatków w gospodarstwach rolnych lub instalacji fotowoltaicznej. Okres kredytowania nie może być dłuższy niż 7 lat.

Kredyt Agro Progres to elastyczne rozwiązanie przeznaczone na finansowanie inwestycji w gospodarstwie i refinansowania już poniesionych nakładów inwestycyjnych. Spłata kapitału może być dostosowana do sezonowości przychodów rolnika (w zależności od wpływów z produkcji). Okres kredytowania to nawet 30 lat, w przypadku zakupu ziemi. Dodatkowa możliwość to zabezpieczenie transakcji gwarancją BGK z Funduszu Gwarancji Rolnych (z wyłączeniem przypadków, kiedy gwarancja FGR nie może być zastosowana).

Możliwe jest wnioskowanie o przyznanie wybranego kredytu, bądź wszystkich rodzajów kredytów równocześnie.

Bank BNP Paribas udostępnił kalkulator nawożenia i startuje z kampanią edukacyjną

Dla rolników, którzy skorzystają z promocji specjalny dodatek

Wpływ na rozwój gospodarstw ma nie tylko finansowanie, ale i łatwy dostęp do nowych technologii. Dlatego Klientom, którzy skorzystają z nowej promocji produktowej, bank udostępni bezpłatnie narzędzia Premium w portalu agronomist.pl. Nie trzeba spełniać standardowo wymaganych warunków, by korzystać z dostępnych na rynku innowacyjnych narzędzi do zarządzania gospodarstwem.

Szczegóły dostępne na stronie: https://www.bnpparibas.pl/rolnicy/kredyty/oferta-specjalna-dla-rolnikow

Źródło: Bank BNP Paribas

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

pięć − 2 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,878ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

Prezydent podpisał ustawę ułatwiającą rolnikom sprzedaż własnych produktów

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę dotyczącą rolniczego handlu detalicznego. Ustawa ma ułatwiać rolnikom sprzedaż własnych produktów oraz podwyższać kwoty przychodów zwolnionych z podatku dochodowego...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE