Biura ARiMR będą pracowały dłużej i w sobotę. Dla tych, co czekają na ostatnią chwilę

To już ostatni dzwonek na złożenie wniosku o dopłaty. Termin mija 15 czerwca, a więc w najbliższy poniedziałek. Ponieważ czasu zostało niewiele, biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą pracować dłużej. Wszystko po to, by rolnikom, którzy składanie wniosku zostawili na ostatnią chwilę, ułatwić tę czynność.

\"rolnictwo,
ARiMR we Wrocławiu

ARiMR poinformowała, że w dniach 11, 12 i 15 czerwca 2015 r. wszystkie biura powiatowe ARiMR będą czynne w godzinach od 7.30 do 20.00, natomiast w sobotę 13.06.2015 r. w godzinach od 7.30 do 15.30.

Czytaj także:
Będzie dofinansowanie dla izb rolniczych. Prezydent podpisał nowelizację ustawy
Będzie kryzys w rolnictwie, będzie wsparcie. Budżet rezerwowy zatwierdzony
Tylko milion rolników złożyło wnioski o dopłaty. A czasu jest coraz mniej

Do tej pory wnioski złożyło 1,12 mln rolników, w tym 5,4 tys. przez Internet. Agencja szacuje, że w tym roku, o takie płatności może ubiegać się ok. 1,35 mln rolników. Ci, którzy nie zdążą i złożą wnioski o przyznanie płatności obszarowych za 2015 r. po 15 czerwca, ale nie później niż do 10 lipca będą mieli obniżone te dopłaty o 1proc.  za każdy roboczy dzień opóźnienia. Wnioski i uzupełnienia złożone po 10 lipca nie będą rozpatrywane. Na realizację płatności obszarowych za 2015 r. jest przewidziane  3,5 mld euro.

Redakcja AgroNews, fot. dreamstime.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here