Chciał się ratować a zginął pod ciągnikiem!

Zjeżdżając ze wzniesienia ciągnikiem rolniczym 78-latek stracił nad nim kontrolę. Ratując się przed wywróceniem traktora zeskoczył z niego, niestety tak niefortunnie, że pojazd go przygniótł. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Chciał się ratować a zginął pod ciągnikiem!

Chciał się ratować i umarł pod ciągnikiem

5. czerwca w godzinach popołudniowych dyspozytor numeru alarmowego został powiadomiony o wypadku podczas prac polowych w Lubince. Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego, strażaków oraz policjantów. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce nie byli w stanie uratować mężczyzny, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń wewnętrznych.

Policjanci podczas rozmowy z osobami mającymi informację w sprawie ustalili, że 78-latek podczas zjeżdżania ze wzniesienia, ciągnąc za traktorem przyczepę z sianem stracił kontrolę na kierowanym zespołem pojazdów. Ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł zeskakującego z niego kierowcę. W związku ze śmiertelnym wypadkiem skierowani na miejsce zostali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego.

Podczas wymiany koła bele siana zsunęły się i zabiły rolnika

Postępowanie w związku ze śmiercią mężczyzny przeprowadzą policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód.

Źródło i fot.: KMP Tarnów

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Policjanci zatrzymują traktorzystów. O co chodzi?

Okres wakacji to dla większości z nas czas odpoczynku. Dla rolników to jednak czas wzmożonej aktywności. Trwają żniwa. Na drogach obserwujemy wzmożony ruch maszyn...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics