Ciężarówka ze świniami w rowie

6 grudnia o godzinie 8.20 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Niskowa zadysponowane zostały do działań w Trzetrzewinie.

Ciężarówka ze świniami w rowie
Ciężarówka ze świniami w rowie

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że podczas wjazdu na teren posesji, naczepa samochodu ciężarowego osunęła się do pobliskiego rowu. Pojazd przewoził 180 sztuk świń. W chwili przybycia strażaków pojazd znajdował się na kołach, naczepa była pochylona w kierunku rowu.

Pracownicy zabezpieczyli naczepę przy użyciu podnośnika oraz rozpoczęli przeładowanie świń do innego pojazdu. Pojazdem podróżował sam kierujący, który nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Na drodze rozlane były płyny eksploracyjne z pojazdu. Na miejsce przybył patrol policji oraz karetka.

Policjanci wyprowadzili 40 krów z płonącej obory

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zasypaniu sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków trwały czterdzieści minut. Na miejscu pozostał kierowca pojazdu oraz Policja prowadząca swoje czynności dochodzeniowe.

Źródło i fot: Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Kowalczyk: Zmiana zasad ustalania waloryzacji emerytur rolniczych jeszcze w tym roku

Zmiana zasad ustalania waloryzacji rolniczych świadczeń emerytalno-rentowych jest możliwa jeszcze w tym roku - poinformował resort rolnictwa. Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócił się do...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE