Dramat w gospodarstwie. Ciągnik przejechał po rolniku

Właściciele gospodarstw rolnych coraz większą wagę przykładają do bezpieczeństwa podczas pracy. Tragiczne zdarzenia nadal jednak się pojawiają w wyniku, których osoby doznają różnych obrażeń ciała, a nawet tracą życie. W Brudzewicach doszło do poważnego wypadku podczas mycia ciągnika rolniczego.

Rolnik czyścił ciągnik i wpadł pod koło

Mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy

Wiosna, to czas wzmożonych prac w gospodarstwach rolnych, a co za tym idzie wzrasta ryzyko wypadków. Niestety na terenie powiatu opoczyńskiego doszło do poważnego w skutkach wypadku podczas obsługi ciągnika rolniczego.  „17 kwietnia 2023 roku, otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy. Do wypadku doszło w Brudzewicach w gminie Poświętne. Na miejscu pracowały wszystkie służby. Policjanci, wstępnie ustalili, że 72-letni mężczyzna, na swoim podwórku czyścił ciągnik rolniczy. Maszyna niestety była uruchomiona. W pewnym momencie pojazd, który był zaparkowany na niewielkim wzniesieniu stoczył się i przejechał po obsługującym go mężczyźnie” – relacjonuje asp.szt. Barbara Stępie.

Rolnik zgłosił, że ktoś strzela do jego ciągnika, a sam trafił do aresztu!

72-latek z poważnymi obrażeniami ciała, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali.

Źródło i fot.: KPP Opoczno

 

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Uwaga rolnicy! Nowa metoda oszustów – działają metodą na pracownika PIP!

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim na wniosek Prokuratury zastosował tymczasowe aresztowania wobec 57- latka i 55- latka z Warszawy. Mężczyźni podając się za...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics