Groźny wypadek. Traktorzysta uwięziony w kabinie

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Nasławice w gminie Klimontów. Na drodze powiatowej doszło zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym przewożącym skrzyniopalety. Traktorzysta został uwięziony w kabinie. 

Do zdarzenia doszło 05 października 2020 roku. Samochód osobowy marki Audi zderzył się z ciągnikiem rolniczym przewożącym skrzyniopalety. Samochodem osobowym podróżowało trzy osoby, natomiast ciągnikiem rolniczym podróżował tylko kierowca, który był uwięziony w kabinie ciągnika.

Zadysponowana do wypadku straż pożarna zabezpieczyła miejsca zdarzenia, udzieliła pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym osobom. Następnie wykonano stabilizację pojazdów oraz przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do uwięzionej osoby poszkodowanej w ciągniku rolniczym i jednocześnie odłączono zasilanie elektryczne w pojazdach.

W naczepie świnie, w kabinie piwo, w organizmie 1,5 promila!

Po wykonaniu dostępu, poszkodowanego rolnika strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi przetransportowali do karetki pogotowia ratunkowego. 39-letni traktorzysta został przewieziony  do szpitala na dalsze badania.

Źródło i fot.: PSP Sandomierz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here