Jedna osoba nie żyje, trzy ranne. Wypadek z udziałem przyczepy

Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne. To skutki wypadku, do którego doszło wczoraj w Miszewie Murowanym w gminie Bodzanów (woj. mazowieckie).

\"\"

12 września, na drodze w miejscowości Miszewo Murowane, w powiecie płockim doszło do wypadku, w którym zginął 43-letni kierowca. Trzy osoby doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem, jadąc w kierunku Miszewa Murowanego, ominął stojący na jego pasie ruchu ciągnik rolniczy z przyczepą, który stał tam z powodu prowadzonych prac porządkowych. Kierowca mercedesa po ominięciu stojącego ciągnika wrócił na swój pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem alfa romeo – informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Po uderzeniu w mercedesa, alfa romeo uderzyło jeszcze w tył przyczepy rolniczej. Kierujący alfą romeo 43-letni mieszkaniec powiatu płockiego zginął na miejscu. Ranne zostały dwie kobiety z ekipy sprzątającej rowy oraz kierowca mercedesa.

Dokładne przyczyny i okoliczności zaistniałego wypadku będą ustalane w toku prowadzonego postępowania.

oprac. Kamila Szałaj, fot. KPP Płock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here