Każdy #ZdrajcaPolskiejWsi będzie naznaczony! Kolejna odsłona protestu rolników

Dziś rano rolnicy z AGROunii rozrzucili obornik pod domami posłów Prawa i Sprawiedliwości. Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! – piszą na swoim profilu na FB. 

Obornik rozrzucono przed domami posłów PiS Zbigniewa Babalskiego i Piotra Polaka, oraz Kazimierza Gwiazdowskiego.

“Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko polskiemu społeczeństwu. UWAGA! To były Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa! Jego głos dożyna polskie rolnictwo. Rolnicy pamiętają rok ’99 kiedy Zbigniew Babalski jako wojewoda Warminsko-Mazurski kazał bić protestujących rolników” – napisali rolnicy z AGROunii.
“W 1999 roku odbywały się masowe strajki rolników pod przywództwem Andrzeja Leppera.
Poseł Gwiazdowski też dostał prezent od rolników” – przypominają.

“Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób” – zapowiadają rolnicy.

 

“To musi być wielki wstyd dla człowieka wybranego z okręgu typowo rolniczego by podnosić rękę przeciwko rolnikom. Nie głos prezesa, a głos społeczeństwa jest ważny!” – podkreślają członkowie AGROunii.

“Posłom trochę się pomyliło i za bardzo odlecieli. Skutecznie sprowadzimy ich na ziemie” – czytamy we wpisie AGROunii na Facebooku.

Dzisiejsza akcja  jest wyrazem sprzeciwu wobec ustawy o ochronie zwierząt tzw. “Piątce dla zwierząt”.

“Oni muszą sobie zdać sprawę, że już wystarczająco zniszczyli Polaka wieś, już wystarczy! Nawet nie myślcie, że to koniec. My nie odpuścimy! Nie teraz!” – zapowiadają rolnicy.

Oprac. MN
Fot.: FB AGROunia

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here