Kradną paliwo na potęgę!

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli co najmniej 200 litrów oleju napędowego z niezabezpieczonych zbiorników na paliwo znajdujących się w jednym z garaży na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie. 24 i 35-latek usłyszeli już zarzuty kradzieży. Młodszy z nich odpowie ponadto jeszcze za inną kradzież i za naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Kradną paliwo na potęgę!
Kradną paliwo na potęgę!

Nowomiejscy kryminalni ustalili sprawców kradzieży co najmniej 200 litrów oleju napędowego z niezabezpieczonych zbiorników na paliwo z jednego z garaży na terenie gminy Radomno. Wartość strat, które poniósł pokrzywdzony wyniosła co najmniej 1100 zł. 24 i 35 -latek zostali zatrzymani. Wykonując swe czynności policjanci ustalili także, że 24 latek ma na swoim koncie także inne przestępstwa. Mężczyzna odpowie także za kradzież co najmniej 100 litrów oleju napędowego, 20 litrów oleju przekładniowego oraz 15 litrów płynu do spryskiwaczy o łącznej wartości 775 zł na szkodę tego samego pokrzywdzonego. Ponadto odpowie za naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Za kradzież kodeks karny przewiduje za to karę do 5 lat pozbawienia wolności. Za złamanie sądowego zakazu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics