Mnóstwo nowości na Centralnych Targach Rolniczych. WIELKA GALERIA ZDJĘĆ

W podwarszawskim Nadarzynie, w piątek, 1 lutego uroczyście otwarto Centralne Targi Rolnicze, największe branżowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Patronat nad targami objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jan Ardanowski.

Pomiędzy 1 a 3 lutego w położonym w Ptak Warsaw Expo odbyły się Centralne Targi Rolnicze, będące największą tego typu imprezą w tej części Europy.

Hasłem przewodnim targów było „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. W trakcie trzech dni targowych goście mogli zapoznać się z premierami ponad 50 produktów, zaznajomić się też z najnowszą ofertą usług z branży AGRO.

Centralne Targi Rolnicze 2019 to także kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych organizowanych przy współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi. To m.in. konferencja „Kierunki wykorzystania oraz ochrona zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich”, organizowana przez Instytut Zootechniki. To także Konferencja Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów np. nowej perspektywy finansowej Wspólnej Polityki Rolnej, Zjazd Izb Rolniczych z całej polski czy Seminarium Hodowców Alpak.

Redakcja AgroNews, na podst. Ptak Warsaw Expo, fot. Kamila Szałaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here