Moc atrakcji na Centralnych Targach Rolniczych

Już za miesiąc podwarszawski Nadarzyn stanie się stolicą polskiego rolnictwa. To tu będzie można zapoznać się najnowszą ofertą producentów maszyn i środków do produkcji rolnej. Na zwiedzających czeka także moc atrakcji. Nie może Cię tam zabraknąć!

\"rolnictwo,

Centralne Targi Rolnicze: 30 listopada – 2 grudnia 2017 r.

Centralne Targi Rolnicze to największe w Polsce targi agrobiznesu. Premierowa edycja targów dla rolników przyciągnęła do warszawskiego Nadarzyna 78 930 osób, w tym przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli izb rolniczych i organizacji branżowych, a także zwykłych mieszkańców regionu.

Przedstawiciele branży rolnej przybędą z całego świata do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą, by wziąć udział w II edycji Centralnych Targów Rolniczych.

Na ogromnym terenie targowym, na powierzchni trzech hal wystawienniczych, odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą producentów specjalistycznych maszyn do prac polowych i wykorzystywanych przy produkcji zwierzęcej, środków do produkcji rolnej, a także uzyskać informacje na temat nowatorskich technologii opracowanych przez naukowców. Swoje ekspozycje zaprezentuje ponad 300 wystawców.

 

Sekcja Dobrej Żywności

Targi będą także okazją do zaprezentowania, w ramach Sekcji Dobrej Żywności, polskim producentom swoich najlepszych produktów. Będzie to doskonała sposobność do degustacji specjałów regionalnych z całej Polski, które przygotują przedstawicielki kół gospodyń wiejskich. Na targach będzie można także zobaczyć artystyczne dekoracje stołów bożonarodzeniowych.

Wystawa zwierząt hodowlanych

Atrakcją targów będzie wystawa zwierząt hodowlanych, a wśród nich konie, krowy, drób gołębie oraz alpaki, których hodowla w Polsce szybko się rozwija. Dlatego też organizatorzy, wspólnie z hodowcami organizują międzynarodową ocenę i pokaz, a także warsztaty filcowania wełny alpak.

Solidna dawka wiedzy

Centralne Targi Rolnicze to nie tylko ekspozycja maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolnej, to także szereg warsztatów i seminariów tematycznych m in. Forum Sektora Wołowiny czy seminarium „Jak zwiększyć opłacalność produkcji w rolnictwie?” oraz „Rasy rodzime gwarantem produktów wysokiej jakości”. Centralne Targi Rolnicze to także atrakcje dla najmłodszych, piknik promujący spożycie mleka z Mlekosiem oraz piknik żwynościowy.

Zagra dla nas Zenek

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji będzie koncert Zenona Martyniuka. Nie zabraknie takich hitów jak "Przez twe oczy zielone" czy „Królowa nocy”.

Wszelkie informacje dotyczące targów wraz z programem dostępne są na stronie www.centralnetargirolnicze.pl.

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Inflacja stopuje. NBP podał najnowsze dane

Jak podał Narodowy Bank Polski w lipcu 2022 r. inflacja po wyłączeniu cen żywności i energii wyniosła 9,3 proc. r/r. Wskaźnik CPI w analizowanym...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,554ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE