Nabór wniosków PO RYBY 2007-2013

Tylko do 23. sierpnia 2012 r. trwa naborów wniosków na inwestycje w przetwórstwo ryb oraz działania wodno-środowiskowe.

O pomoc na inwestycje w nowoczesne urządzenia mogą starać się mikroprzedsiębiorstwa i małe firmy. Wsparcie można otrzymać też na przedsięwzięcia związane z ochroną zasobów genetycznych ryb.

Zakup nowoczesnych linii technologicznych do produkcji przetworów rybnych, wyposażenie zakładów w urządzenia do przechowywania ryb i ich przetworów, a także wdrażanie technologii ograniczających negatywny wpływ na środowisko naturalne, to przykłady inwestycji, które może dofinansować ARiMR w ramach dzialania 2.5  "Inwestycje w zakresie przetwórstwa i obrotu" finansowanego z PO RYBY 2007-2013.

Wnioski o dofinansowanie przyjmują oddziały regionalne Agencji właściwe ze względu na miejsce położenia zakładu przetwórstwa produktów rybnych lub obrotu tymi produktami, w którym będzie realizowana operacja.

Źródło: ARiMR
Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu

 

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śmierć podczas prac polowych: Rębak wciągnął kobiecie rękę

05.04.2024 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie o wypadku podczas prac polowych. Rębak wciągnął kobiecie rękę. Do zdarzenia zostali zadysponowani...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics