Ogólnopolski konkurs agroturystyczny “Kwatera na Medal” rozstrzygnięty!

11 edycja ogólnopolskiego konkursu „Kwatery na Medal” została zakończona. W tegorocznej edycji oddano ponad 11 tysięcy głosów!

Wizytówki ofertowe 10 gospodarstw agroturystycznych zostały zaprezentowane w miesięczniku AGRO oraz na platformie agronews.com.pl.

Zadaniem internautów było wskazanie spośród wyróżnionych w SONDZIE jednego gospodarstwa, które stwarza najlepsze i najciekawsze warunki wypoczynku na wsi.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu

„Kwatery na Medal”:

  •  I miejsce zajęła kwatera agroturystyczna: DOM NA WSCHODZIE, Joanna i Marek Jacel, Siemianówka, woj. podlaskie (49%, 5 383 Głosów)

Wskazało na nią 5 383 osób spośród 11 098 biorących udział w głosowaniu.

Kwatera DOM NA WSCHODZIE, Joanna i Marek Jacel, Siemianówka zwyciężyła w konkursie “Kwatera na Medal”
www.domnawschodzie.pl

  • II miejsce w konkursie przypadło kwaterze NA SKRAJU LASU, którą prowadzą  Jolanta i Janusz Broda www.agroturystyka-daniele.pl. Oddano na nią 1509 głosów
  • III miejsce z ilością 1 147 głosów zajęło gospodarstwo MORELOWY SAD prowadzone przez Annę Małgorzatę Sinderson www.morelowysad.com

Wszystkie gospodarstwa agroturystyczne zakwalifikowane do konkursu „Kwatera na Medal 2020” zostaną tradycyjnie wyróżnione statuetkami „Mądra Sówka” i okolicznościowymi dyplomami.

W tym roku, z uwagi na sytuację pandemiczna organizatorzy nie planują Gali wręczenia nagród. Nagrody ufundowane przez redakcję AGRO: statuetki„mądra sówka” oraz dyplomy konkursowe, zostaną wszystkim laureatom przesłane pocztą.

Redakcja AgroNews

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here