Opryskiwacz przygniótł małe dziecko

Chwila nieuwagi wystarczyła, by doszło do groźnego wypadku. W jednym z gospodarstw w gminie Żyrzyn opryskiwacz przygniótł małe dziecko. Trzylatek trafił do szpitala w Lublinie.

rolnik, rolnictwo, wypadek, Opryskiwacz przygniótł małe dziecko, wypadek w rolnictwie, wypadki na wsi,

Do wypadku doszło w miniony wtorek w jednej z miejscowości w gminie Żyrzyn (woj. lubelskie).

Opryskiwacz przygniótł małe dziecko

Rodzice trzyletniego chłopca byli w domu, a dziecka na podwórku pilnowała babcia. Gdy kobieta zajęła się podlewaniem warzyw, maluch bawiąc się z kotem wszedł pod opryskiwacz ciągnikowy ustawiony na pustakach. W pewnym momencie opryskiwacz przewrócił się przygniatając dziecko.

– Płacz chłopca usłyszała jego babcia, która natychmiast wydostała dziecko spod urządzenia, a następnie wezwała pogotowie. Chłopiec trafił do szpitala w Lublinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – wyjaśnia puławska policja.

Chwila nieuwagi i tragedia gotowa

Z ustaleń policjantów wynika, że zarówno rodzice malucha jak i jego babcia byli trzeźwi. Wystarczyła natomiast chwila nieuwagi żeby doszło do nieszczęśliwego wypadku. Policjanci apelują o szczególną ostrożność podczas prac polowych i gospodarskich oraz zwracanie baczniejszej uwagi na dzieci, zwłaszcza małe przebywające na terenie gospodarstw.

Redakcja AgroNews, fot. KPP Puławy

Advertisement
Advertisement

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 5 =

Advertisement
Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,105ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Uwaga! Ciąg dalszy niebezpiecznych burz i upałów!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie dotyczące nadchodzących groźnych burz i upałów. Kulminacja niebezpiecznej pogody spodziewana jest na wieczór. Ulewny deszcz, grad i silny wiatr, w porywach...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE