Orlen szykuje dużą obniżkę. Kogo obejmie wakacyjna promocja?

Orlen planuje powtórzyć ubiegłoroczną akcję „Na wakacje tańsze tankowanie”. Uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay mają otrzymywać 30 groszy rabatu na tankowanie benzyny i oleju napędowego. Może się jednak okazać, że obniżka będzie nawet większa.

Orlen szykuje dużą obniżkę. Kogo obejmie wakacyjna promocja?

Jak podaje „Rzeczpospolita” Orlen planuje powtórzyć formułę z ubiegłego roku i za każdy zatankowany litr diesla i benzyny będzie można otrzymać 30 gr zniżki, wysokość upustu może się jednak zmienić. Zmodyfikowaniu ma ulec także limit liczby tańszych tankowań i ograniczenie liczby litrów oferowanych jednorazowo po niższej cenie. 

W ubiegłym roku, podczas wakacji można było skorzystać z trzech tańszych tankowań, przy czym żadne nie mogło przekroczyć 50 litrów. Dodatkową zniżkę w wysokości 10 gr otrzymali posiadacze Karty Dużej Rodziny – przypominają analitycy z e-petrol.pl

Koniec z obniżkami cen na stacjach. Żegnamy tendencję spadkową

Warto zaznaczyć, że w zeszłym roku na działania Orlenu swoją akcją rabatową odpowiedziały inne obecne w Polsce sieci: BP, Shell, Circle K. oraz Moya.

AM/Redakcja AgroNews

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

W rolnictwie chodzi o ponadpartyjne porozumienie, a ja pokazałam swój pomysł na rolnictwo

Przedstawiłam swój pomysł na rolnictwo– powiedziała dziś minister rolnictwa i rozwoju wsi Anna Gembicka przedstawiając rezultaty swojej pracy w kończącym się tygodniu. Straty suszowe Minister Anna...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics