Ostrzelał gospodarstwo sąsiada. Powybijał szyby w kombajnie i ciągniku

W niedzielę, 30-letni mieszkaniec Żegar został zatrzymany, bo obrzucał kamieniami posesję sąsiada i strzelał z wiatrówki w kierunku zabudowań. Uszkodził szybę w ciągniku, kombajnie oraz wybił szybę w oknie budynku gospodarczego. Grozi mu kara do lat 5 pozbawienia wolności.

Ostrzelał gospodarstwo sąsiada. Powybijał szyby w kombajnie i ciągniku

Mężczyzna obrzucał posesję sąsiada kamieniami i strzelał z wiatrówki w kierunku zabudowań

30-latek został zatrzymany przez sejneńskich kryminalnych. Mężczyzna obrzucał posesję sąsiada kamieniami i strzelał z wiatrówki w kierunku zabudowań. Uszkodził również szybę w ciągniku, kombajnie oraz wybił szybę w oknie budynku gospodarczego. Po zatrzymaniu mężczyzna oświadczył, że nie wie co go tknęło do takiego działania. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli i zabezpieczyli 2 wiatrówki oraz 4 opakowania śrutu.

Pijany traktorzysta przejechał pasażera, którego przewoził na turze!

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot: KPP Sejny

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Interwencje pszczelarskie – 7 naborów w toku

Do 18 stycznia 2024 r. hodowcy pszczół, zrzeszające pszczelarzy organizacje, ośrodki doradztwa rolniczego i jednostki naukowo-badawcze mogą się starać o dofinansowanie z Planu Strategicznego...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics