Paczki świąteczne z polskimi produktami pojechały do kombatantów

Paczki świąteczne z polskimi produktami pojechały do 450. polskich bohaterów, walczących z okupantem niemieckim i sowieckim. Akcję zorganizowało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

Tradycji stało się zadość. Paczki bożonarodzeniowe z wyłącznie polskimi produktami dostarczą kombatantom żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych oraz Wojsk Obrony Terytorialnej.

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w sposób szczególny króluje dobro. Chcemy się nim dzielić przede wszystkim z rodziną i najbliższymi. Pamiętajmy również o naszych kombatantach, bohaterach dzięki którym dziś możemy w pokoju cieszyć się wolnością. Być dumnym narodem i silnym, suwerennym państwem – powiedział minister Grzegorz Puda i dodał, że  dzięki wsparciu polskich rolników i producentów możemy przygotować podarunki dla naszych bohaterów.

Minister złożył podziękowania wszystkim zaangażowanym w realizację tego wspaniałego zadania. Na koniec zwrócił się bezpośrednio do  kombatantów:

Szanowni kombatanci, polscy bohaterowie życzę Wam spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Niech wyrazy wdzięczności, szacunku i dobra towarzyszą Wam w każdej chwili życia, a te pyszne polskie produkty przyniosą wiele przyjemności w trakcie kulinarnego świętowania – powiedział minister Grzegorz Puda.

Pamiętajmy, żeby zwłaszcza teraz, w okresie wzmożonych zakupów wybierać polskie produkty i wspierać  rolników, producentów, przetwórców i przedsiębiorców. Szukajmy na sklepowych półkach produktów z oznaczeniem PRODUKT POLSKI.

Redakcja AgroNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here