Piękna strażaczka OSP została II Wicemiss Małopolski

21-letnia Gabriela Rogala, strażaczka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcianie została II Wicemiss Małopolski 2021. Druhna awansowała tym samym do ćwierćfinału konkursu Miss Polski.  

Piękna strażaczka OSP została II Wicemiss Małopolski
Piękna strażaczka OSP została II Wicemiss Małopolski


 
Gabriela Rogala studiuje pielęgniarstwo na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Każdego dnia podczas zajęć i praktyk towarzyszę pacjentom w powrocie do zdrowia, bardzo często jestem nie tylko pomocą medyczną dla pacjentów ale również ich najlepszą przyjaciółką, której powierzają swoje tajemnice, smutki, rozterki i radości. Na co dzień jestem również strażaczką w Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcianie, miejscowości z której pochodzę. Pragnę nadmienić, że jestem w trakcie kursu podstawowego dla strażaków ochotników, który umożliwi mi uczestniczenie w akcjach ratunkowo-gaśniczych, a tym samym spełni się moje marzenie – mówi w rozmowie z osp.pl druhna Gabriela. 

Moją największą pasją jest pomoc i praca z drugim człowiekiem. Interesuje się również modelingiem, zdrowym stylem życia i sportem. Zgłaszając się do konkursu Miss Małopolski towarzyszyła mi myśl przewodnia aby pokazać społeczeństwu, że kobieta może być nie tyle atrakcyjna fizycznie, ale i intelektualnie, że jej największą pasją może być po prostu pomoc drugiemu człowiekowi. Uważam, że przyszła Miss powinna być przede wszystkim społeczna, kontaktowa i ambitna – dodaje.   

OSP.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Są pierwsze pozytywne sygnały. Ceny w skupach rosną!

W krajach unijnych pojawiły się kolejne pozytywne sygnały rynkowe. Uczestnicy rynku przewidują poprawę sytuacji rynkowej w II połowie 2022 r. na skutek spadku pogłowia...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,951ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE