Pijany traktorzysta “przeciął” drogę motocykliście

Pijany traktorzysta doprowadził do zderzenia z motocyklem. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Pamiętajmy, że nawet najmniejsza ilość wypitego alkoholu może być przyczyną tragicznego zdarzenia drogowego.

Do zdarzenia drogowego doszło w niedzielę o godzinie 15.30 na drodze powiatowej  prowadzącej z Rząśnika do Nowego Lubiela.
Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że pijany traktorzysta podczas wykonywania skrętu w lewo na pole uprawne zajechał drogę będącemu w trakcie manewru wyprzedzania motocykliście. Kierujący jednośladem chcąc uniknąć zderzenie zaczął gwałtownie hamować i skierował motocykl w stronę pobocza gdzie wywrócił się. 24-letni mieszkaniec Nowego Lubiela z obrażeniami został przewieziony do szpitala. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że traktorzysta jest pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie pół promila alkoholu.  29-letniemu mieszkańcowi gminy Rząśnik policjanci zatrzymali prawo jazdy. Policyjni śledczy wyjaśnią szczegółowy przebieg i okoliczności tego zdarzenia drogowego.
Pamiętajmy pijani kierowcy na drogach to potencjalni „zabójcy” Nawet najmniejsza ilość wypitego alkoholu może doprowadzić do tragicznego wypadku drogowe. Często nasze samopoczucie również potrafi być zgubne, dlatego warto być pewnym że jest się trzeźwym.

Źródło i fot.: KPP Wyszków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here