Podwójny wypadek: Ciągniki stoczyły się ze skarpy, jeden przygniótł rolnika

Komenda Powiatowej Policji w Limanowej powiadomiła o wypadku, które miało miejsce w miejscowości Sechna.  Doszło tam do zdarzenia,  w którym mężczyzna został przygnieciony ciągnikiem.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, iż 70-letnia kobieta kierowała ciągnikiem rolniczym marki Landini, do którego w sposób niedozwolony został przymocowany za pomocą lin stalowych ciągnik rolniczy marki Ursus wraz z przyczepą wyładowaną obornikiem, kierowany przez 41-letniego mężczyznę.

Ciągniki stoczyły się ze skarpy

Na stromym zboczu prawdopodobnie oba ciągniki wpadły w poślizg, stoczyły się ze skarpy, a ciągnik marki Ursus wywrócił się i przygniótł mężczyznę. 41-latek został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala. Kobiecie na szczęście nic się nie stało. Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Tragiczna śmierć – rolnik zakleszczony w kabinie!

Trwa sezon prac polowych, policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do wypadku. Ich przyczyną zwykle jest nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga i zmęczenie. Ogromny wpływ na bezpieczeństwo ma również stan trzeźwości.

Źródło i fot.: http://limanowa.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here