Pomóż zakupić ciągnik stracony w pożarze!

W piątek 29.07.2022 w gospodarstwie lekarza weterynarii podczas pracy przy żniwach doszło do pożaru ciągnika New Holland t6.165 i prasy new Holland roll-belt 150. Obie maszyny uległy całkowitemu zniszczeniu. Straty oszacowano na 300 tys. złotych. Koledzy zorganizowali zbiórkę na nowy ciągnik dla poszkodowanego rolnika.

Pomóż zakupić ciągnik stracony w pożarze! Fot. zrzutka.pl

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło na polu 29 lipca w Niedośpielinie w gminie Wielgomłyny. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zatarte łożysko w prasie. Rolnik stracił ciągnik New Holland i prasę New Holland.

„W piątek 29.07.2022 w gospodarstwie rodzinnym naszego miejscowego lekarza weterynarii Adama podczas pracy przy żniwach doszło do pożaru ciągnika New Holland t6.165 i prasy new Holland roll-belt 150. Obie maszyny uległy całkowitemu zniszczeniu, niestety bez nich gospodarstwo nie jest w stanie funkcjonować. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy pomóc w zbiórce pieniędzy na zakup nowego sprzętu. Każda złotówka ma ogromne znaczenie, więc zachęcamy do wpłat na poczet zbiórki!” –  napisał organizator zbiórki.


Zrzutka będzie trwała trzy miesiące. Rolnicy chcą zebrać na nowy sprzęt 100 000 złotych. Link do zbiórki TUTAJ.

AM/Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Tlenek etylenu w lodach. GIS wycofuje partie

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany poprzez System Wczesnego Ostrzeganiao Niebezpiecznej Żywności i Paszach (RASFF) o rozszerzeniu wycofania prowadzonego przez firmę Häagen-Dazs o wskazane poniżej...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,951ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE