Poszukiwana listem gończym wpadła przy sprzedaży truskawek

Kolejna osoba poszukiwana listem gończym trafi do aresztu. To 29-latka z Lublina zatrzymana przez kryminalnych z KWP w Lublinie. Wpadła w ich ręce w momencie, kiedy sprzedawała truskawki na stoisku. Była poszukiwana za oszustwo. Zatrzymana najbliższe 302 dni spędzi w areszcie.

Poszukiwana listem gończym wpadła przy sprzedaży truskawek
Poszukiwana listem gończym wpadła przy sprzedaży truskawek

Funkcjonariusze Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 29-latkę poszukiwaną listem gończym.

„Poszukiwania za kobietą prowadził Komisariat III Policji w Lublinie ponieważ nie wywiązywała się z umów przy organizacji imprez okolicznościowych. 29-latka pobierała pieniądze od klientów, a zaplanowane przyjęcie nie dochodziło do skutku” – relacjonuje młodszy aspirant Daniela Giza-Pyrzyna.

Nie było to jej jedyne przewinienie. Kobieta była już skazana za kradzież, zniszczenie mienia i inne oszustwo. Ukrywała się blisko 3 miesiące, a wczorajsze zatrzymanie było dla niej nie lada zaskoczeniem.

Wkrótce 29-latka trafi do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Zatrzymana najbliższe 302 dni spędzi w areszcie.

Źródło i fot.: Policja Lubelska

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Złagodzenie ustawy antywiatrakowej

5 lipca br. Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych oraz niektórych innych ustaw. Prace nad liberalizacją tzw. ustawy antywiatrakowej...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,939ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE