Prześlij nam swój wybór – nagrody dla aktywnych uczestników Konkursu AgroWybór 2020

Drodzy widzowie,
Zachęcamy Was do aktywnego zgłaszania produktów, które cenicie i stosujecie w swoich gospodarstwach.

Możecie i zgłosić i wybrać najpopularniejszy produkt dla rolnictwa w 5 kategoriach:

  1. Nasiona
  2. Nawozy
  3. Środki ochrony roślin
  4. Pasze
  5. Maszyny i urządzenia rolnicze

Zachęcamy do pisemnego uzasadnienia swojego wyboru, gdyż na tej podstawie Kapituła Konkursowa wyłoni zwycięzców Konkursu AgroWybór 2020.

PISZCIE:
Kategoria Nasiona – WASZ TYP – ponieważ………………
Kategoria Pasze – WASZ TYP – ponieważ………………

Możecie zgłosić swój produkt we wszystkich kategoriach.
Zgłosić produkt możecie na kilka sposobów:

– Pod postem konkursowym na FB: https://www.facebook.com/agronews

– W komentarzu pod tym artykułem emitowanym przez stronę agronews.com.pl – śledźcie nas gdyż artykułów będzie pojawiało się sporo?

Pod każdym dotyczącym Konkursu-Plebiscytu AgroWybór2020 możecie zostawić komentarz.

Kontaktując się z nami przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY umieszczony na stronie internetowej: https://agrowybor.pl/ w zakładce ZGŁOŚ PRODUKT

– Wysyłając maila ze swoimi „typami” pod adres: plebiscyt@agronews.com.pl oraz agroredakcja@agroredakcja.pl

Po zgłoszeniu produktu KONIECZNIE prześlijcie do nas za pomocą ww. kanałów kontakt do siebie:  e-mail bądź numer telefonu, abyśmy mogli poinformować Was o wygranej!

NAGRODAMI W KONKURSIE AgroWybór2020 są:

  • Profesjonalny DRONNagroda Główna w Konkursie AgroWybór 2020 dla widzów, którzy aktywnie uczestniczą w zgłaszaniu swoich ulubionych produktów, które stosują/używają w swoich gospodarstwach. Przekazanie Nagrody Głównej odbędzie się w listopadzie podczas Wielkiej Gali Agrobiznesu w Warszawie.
  • Nagrodami Dodatkowymi dla zgłaszających produkty w Konkursie AgroWybór 2020 jest 5 elektronicznych urządzeń mobilnych typu – SmartWatch. Nagrody Dodatkowe zostaną wysłane pocztą lub kurierem pod wskazany w Formularzu adres.

Wyłonienie zwycięzców nagród w Konkursie AgroWybór 2020 odbędzie się w następujący sposób: Komisja złożona z przedstawicieli Organizatora ustali osoby uprawnione do nagród spośród tych Uczestników Konkursu, którzy przesłali odpowiedź na pytanie konkursowe. Zwycięzcą Nagrody Głównej zostanie jeden uczestnik, który według Komisji nadesłał najbardziej pomysłową / najbardziej oryginalną odpowiedź na pytanie konkursowe. Zwycięzcami Nagród Dodatkowych, zostanie 5 uczestników,  którzy według Komisji nadesłali kolejne najbardziej pomysłowe / najbardziej oryginalne odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Bądźcie aktywni – bo WARTO!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here